Aktiviteter efter kategori

Visning:
Forrige Næste
Uge 2
tirsdag, 09-01-2018
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, AHJ, KK
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 10-01-2018
- Skolebestyrelsesmøde
Uge 3
tirsdag, 16-01-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 4
tirsdag, 23-01-2018
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 5
torsdag, 01-02-2018
13:45-15:00 SFO Fastelavns pynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-16:00 IT vejledermøde
fredag, 02-02-2018
13:45-15:00 SFO Fastelavns pynt 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 6
mandag, 05-02-2018
13:45-15:00 SFO Vi maler ansigter og 3. kl sætter hår 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 06-02-2018
09:00-15:00 Kompetenceløft for børnehaveklasseledere i RKSK Kommune LK
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 07-02-2018
13:45-15:00 SFO Vi maler ansigter og 3. kl sætter hår 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 08-02-2018
11:00- Fastelavnsfest LT 0A, 1A, 2A, 3A AL, CHL, DOT, MS, EJ, GH, HB, HS, LK, NW, BF
Uge 8
mandag, 19-02-2018
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 20-02-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:15-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 21-02-2018
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 22-02-2018
- Skolebestyrelsesmøde
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 9
mandag, 26-02-2018
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:30- samtaler i 3.klasse 3A EJ, NW
tirsdag, 27-02-2018
14:45-16:15 PLF/PLC - Conni deltager AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 28-02-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 01-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 02-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 10
mandag, 05-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 06-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 07-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 08-03-2018
09:00-15:00 AKT kompentencedag LK
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 11
mandag, 12-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:30-17:00 Samtaler 4.kl 4A BF, MN
tirsdag, 13-03-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 14-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:30-17:00 Samtaler 4.kl 4A BF, MN
torsdag, 15-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-16:00 PLC bibliotek - cicero EJ
Uge 12
mandag, 19-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:30-17:00 Samtaler 5.kl 5A BF, HS, MN, NW
tirsdag, 20-03-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 21-03-2018
- Skolebestyrelsesmøde
- Forældredag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
13:45-15:00 SFO Påske frokost og fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 22-03-2018
13:45-15:00 SFO Vi laver påskepynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 04-04-2018
14:45-18:00 skole-hjem samtaler 2.klasse 2A DOT, HB, HS
torsdag, 05-04-2018
13:45-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
13:45-15:00 SFO Vi filter i uld 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 06-04-2018
13:00-14:30 SFO Vi filter i uld 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 15
mandag, 09-04-2018
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:30-18:30 Skole/hjemsamtaler 0.kl. 0A HB, LK
14:45-18:10 SFO Samtaler med 0. kl. 0A
tirsdag, 10-04-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-14:45 SFO Vi filter i uld 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 11-04-2018
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:45-18:00 Skole-hjem samtaler 2. klasse 2A DOT, HB, HS
15:00-16:45 SFO Samtale med 2. kl. 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 12-04-2018
13:45-15:00 SFO Vi filter i uld 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 13-04-2018
14:00-23:55 Lejrtur for 2. og 3. kl 2A, 3A
lørdag, 14-04-2018
00:00-11:00 SFO Lejr tur 2. og 3. kl 2A, 3A
Uge 16
mandag, 16-04-2018
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-18:00 Samtaler 6. klasse 6A KB, MN
tirsdag, 17-04-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 18-04-2018
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 19-04-2018
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, AHJ, KK
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 17
mandag, 23-04-2018
13:45-15:00 SFO Wellness 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 24-04-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
13:45-15:00 SFO Wellness 0A, 1A, 2A, 3A
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 25-04-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
13:45-15:00 SFO Wellness 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 26-04-2018
13:45-15:00 SFO Wellness 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 18
mandag, 30-04-2018
- Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 01-05-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 19
mandag, 07-05-2018
08:30-14:30 Odense Skolefoto - fotografering 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
tirsdag, 08-05-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 20
tirsdag, 15-05-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 16-05-2018
14:00-16:00 Netværksmøde børnehaveklasseledere LK
Uge 21
tirsdag, 22-05-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 22
tirsdag, 29-05-2018
- Skolebestyrelsesmøde
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
fredag, 01-06-2018
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, AHJ, KK
08:30-14:30 Odense Skolefoto - evt. omfotografering 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
15:00-17:00 Indvielsesfest Holmsland Helhed for alle børn, forældre og bedsteforældre 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 23
tirsdag, 05-06-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
torsdag, 07-06-2018
14:00-16:30 AKT netværk LK
Uge 24
tirsdag, 12-06-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 25
mandag, 18-06-2018
- Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 19-06-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 26
tirsdag, 26-06-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 27-06-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag og sommerfrokost. 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 28-06-2018
18:00- Sommerfest for børn og forældre. 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 33
tirsdag, 14-08-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 34
tirsdag, 21-08-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 35
tirsdag, 28-08-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 36
tirsdag, 04-09-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 37
tirsdag, 11-09-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 38
tirsdag, 18-09-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 39
tirsdag, 25-09-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 40
tirsdag, 02-10-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 41
tirsdag, 09-10-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 43
tirsdag, 23-10-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 44
tirsdag, 30-10-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 45
tirsdag, 06-11-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 46
tirsdag, 13-11-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 47
tirsdag, 20-11-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 48
tirsdag, 27-11-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 49
tirsdag, 04-12-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 50
tirsdag, 11-12-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS
Uge 51
tirsdag, 18-12-2018
10:25-10:55 Møde TR og SL HS, TS