Aktiviteter efter kategori

Visning:
Forrige Næste
Uge 2
tirsdag, 09-01-2018
- Forældredag 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, MP, AHJ, HEØ, KK
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 10-01-2018
- Skolebestyrelsesmøde
Uge 3
tirsdag, 16-01-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
Uge 4
tirsdag, 23-01-2018
14:45-16:15 PLF/PLC BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
Uge 5
torsdag, 01-02-2018
14:00-16:00 IT vejledermøde
Uge 6
tirsdag, 06-02-2018
09:00-15:00 Kompetenceløft for børnehaveklasseledere i RKSK Kommune LK
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
torsdag, 08-02-2018
11:00- Fastelavnsfest LT 1A, 2A, 3A, 4A AL, CHL, DOT, MP, MS, BF, EJ, GH, HB, HS, LK, NW
Uge 8
tirsdag, 20-02-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
torsdag, 22-02-2018
- Skolebestyrelsesmøde
Uge 9
mandag, 26-02-2018
14:30- samtaler i 3.klasse 4A EJ, NW
tirsdag, 27-02-2018
14:45-16:15 PLF/PLC - Conni deltager BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
Uge 10
tirsdag, 06-03-2018
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
torsdag, 08-03-2018
09:00-15:00 AKT kompentencedag LK
Uge 11
mandag, 12-03-2018
14:30-17:00 Samtaler 4.kl 5A BF, MN
tirsdag, 13-03-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 14-03-2018
14:30-17:00 Samtaler 4.kl 5A BF, MN
torsdag, 15-03-2018
14:00-16:00 PLC bibliotek - cicero EJ
Uge 12
mandag, 19-03-2018
14:30-17:00 Samtaler 5.kl 6A BF, HS, MN, NW
tirsdag, 20-03-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 21-03-2018
- Skolebestyrelsesmøde
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 04-04-2018
14:45-18:00 skole-hjem samtaler 2.klasse 3A DOT, HB, HS
Uge 15
mandag, 09-04-2018
14:30-18:30 Skole/hjemsamtaler 0.kl. 1A HB, LK
tirsdag, 10-04-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 11-04-2018
14:45-18:00 Skole-hjem samtaler 2. klasse 3A DOT, HB, HS
Uge 16
tirsdag, 17-04-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
torsdag, 19-04-2018
- Forældredag 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, MP, AHJ, HEØ, KK
Uge 17
tirsdag, 24-04-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
Uge 18
mandag, 30-04-2018
- Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 01-05-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
torsdag, 03-05-2018
14:00-16:00 PLC møde EJ
Uge 19
mandag, 07-05-2018
08:30-14:30 Odense Skolefoto - fotografering 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A
tirsdag, 08-05-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
Uge 20
tirsdag, 15-05-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 16-05-2018
14:00-16:00 Netværksmøde børnehaveklasseledere LK
Uge 21
tirsdag, 22-05-2018
- 6. ferieuge EJ
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 23-05-2018
- 6. ferieuge EJ
Uge 22
tirsdag, 29-05-2018
- Skolebestyrelsesmøde
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:45-16:15 PLF/PLC BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
fredag, 01-06-2018
- Forældredag 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, MP, AHJ, HEØ, KK
08:30-14:30 Odense Skolefoto - evt. omfotografering 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A
15:00-17:00 Indvielsesfest Holmsland Helhed for alle børn, forældre og bedsteforældre 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A
Uge 23
tirsdag, 05-06-2018
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 06-06-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
torsdag, 07-06-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
14:00-16:30 AKT netværk LK
Uge 24
mandag, 11-06-2018
09:00-10:30 Skolevenner (5. kl.) besøger Solsikkerne BF
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
tirsdag, 12-06-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
14:00-15:00 SFO Tirsdags Rock 1A, 2A, 3A, 4A
14:45-16:15 Teammøde LT+ST BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 13-06-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
torsdag, 14-06-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
fredag, 15-06-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver pynt til sommerfesten 1A, 2A, 3A, 4A
Uge 25
mandag, 18-06-2018
- Skolebestyrelsesmøde
09:30-11:00 Solsikkegruppen besøger skolevenner (5. kl.) BF
tirsdag, 19-06-2018
08:00-09:15 Overleveringsmøde børnehuset LK
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
13:00-15:00 SFO Tirsdags Rock 1A, 2A, 3A, 4A
14:45-16:15 PLF/PLC BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
torsdag, 21-06-2018
16:30-19:00 Afslutningsfest for 3. kl. 4A
Uge 26
tirsdag, 26-06-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
08:30-12:00 Solsikkerne skal gå i skole LK
14:00-15:00 SFO Tirsdags Rock 1A, 2A, 3A, 4A
14:45-16:15 FTM BF, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, KB, MK, MN
onsdag, 27-06-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag og sommerfrokost. 1A, 2A, 3A, 4A
torsdag, 28-06-2018
18:00- Sommerfest for børn og forældre. 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 6A
Uge 33
tirsdag, 14-08-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
Uge 34
mandag, 20-08-2018
14:00-15:30 SFO Vi syr monster i filt 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 21-08-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-15:00 SFO Tirsdags Rock 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:30 SFO Vi syr monster i filt 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 22-08-2018
14:00-15:30 SFO Vi syr monster i filt 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 23-08-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
14:00-15:30 SFO Vi syr monster i filt 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 24-08-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
14:00-15:00 SFO Vi syr monster i filt 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 35
tirsdag, 28-08-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-14:30 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Tirsdags Rock 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 29-08-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 30-08-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 31-08-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 36
mandag, 03-09-2018
14:00-15:30 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-16:00 TS. SSP-møde i Lem TS
tirsdag, 04-09-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
13:15-14:30 Møde ang. elev EJ, NW
14:00-15:30 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 05-09-2018
14:00-15:30 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 06-09-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
12:30-16:00 kursus Cicero EJ
14:00-15:30 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 07-09-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 37
tirsdag, 11-09-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 12-09-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 13-09-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 14-09-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 38
tirsdag, 18-09-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 19-09-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 20-09-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 21-09-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 39
mandag, 24-09-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 25-09-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-14:30 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-15:00 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 26-09-2018
14:00-15:00 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 27-09-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
14:00-15:00 SFO Vi laver Drømmefanger, Mandalas og mindfulness. 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 28-09-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 40
tirsdag, 02-10-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 03-10-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 04-10-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 05-10-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 41
mandag, 08-10-2018
- Forældresamtaler 1.kl. 1A EJ, NW
15:00-17:00 samtaler 0. kl. 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A HB, LK
tirsdag, 09-10-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 10-10-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 11-10-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 12-10-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 43
tirsdag, 23-10-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 24-10-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 25-10-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
17:30-19:30 SFO Diskofest 0. - 1.kl. 0A, 1A
fredag, 26-10-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 44
tirsdag, 30-10-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-14:30 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 31-10-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 01-11-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 02-11-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 45
tirsdag, 06-11-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 07-11-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 08-11-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 09-11-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 46
tirsdag, 13-11-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 14-11-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 15-11-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 16-11-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 47
tirsdag, 20-11-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 21-11-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 22-11-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 23-11-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 48
tirsdag, 27-11-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-14:30 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 28-11-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 29-11-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
14:00-16:00 SFO Vi pynter juletræet. Med forældre, søskende, bedsteforældre, mm.. 0A, 1A, 2A, 3A
fredag, 30-11-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 49
tirsdag, 04-12-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 05-12-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 06-12-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 07-12-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 50
tirsdag, 11-12-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
onsdag, 12-12-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 13-12-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS
fredag, 14-12-2018
10:25-11:00 Møde BF og TS BF, TS
Uge 51
tirsdag, 18-12-2018
08:30-09:00 Møde TR og SL HS, TS
14:00-15:00 SFO Fødselsdag og julefrokost 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 19-12-2018
19:00-21:15 Ungdomsklubben og gymnastiksalen
torsdag, 20-12-2018
10:25-11:00 LK og TS AKT indsatsområde LK, TS