Aktiviteter efter kategori

Visning:
Forrige Næste
Uge 2
tirsdag, 09-01-2018
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, KK
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 10-01-2018
- Skolebestyrelsesmøde
Uge 3
tirsdag, 16-01-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 4
tirsdag, 23-01-2018
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 5
torsdag, 01-02-2018
13:45-15:00 SFO Fastelavns pynt 0A, 1A, 2A, 3A
14:00-16:00 IT vejledermøde
fredag, 02-02-2018
13:45-15:00 SFO Fastelavns pynt 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 6
mandag, 05-02-2018
13:45-15:00 SFO Vi maler ansigter og 3. kl sætter hår 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 06-02-2018
09:00-15:00 Kompetenceløft for børnehaveklasseledere i RKSK Kommune LK
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 07-02-2018
13:45-15:00 SFO Vi maler ansigter og 3. kl sætter hår 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 08-02-2018
11:00- Fastelavnsfest LT 0A, 1A, 2A, 3A AL, CHL, DOT, MS, EJ, GH, HB, HS, LK, NW, BF
Uge 8
mandag, 19-02-2018
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
tirsdag, 20-02-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:15-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 21-02-2018
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
torsdag, 22-02-2018
- Skolebestyrelsesmøde
13:45-15:00 SFO Bål 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 9
mandag, 26-02-2018
14:00-15:00 SFO Gymnastiksalen 0A, 1A, 2A, 3A
14:30- samtaler i 3.klasse 3A EJ, NW
tirsdag, 27-02-2018
14:45-16:15 PLF/PLC - Conni deltager AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
15:00-16:30 SFO Gymnastik i hallen for 0. 1. og 2. kl 0A, 1A, 2A, 3A
onsdag, 28-02-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 10
tirsdag, 06-03-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
torsdag, 08-03-2018
09:00-15:00 AKT kompentencedag LK
Uge 11
mandag, 12-03-2018
14:30-17:00 Samtaler 4.kl 4A BF, MN
tirsdag, 13-03-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 14-03-2018
14:30-17:00 Samtaler 4.kl 4A BF, MN
Uge 12
mandag, 19-03-2018
14:30-17:00 Samtaler 5.kl 5A BF, HS, MN, NW
tirsdag, 20-03-2018
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 21-03-2018
- Skolebestyrelsesmøde
- Forældredag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
13:45-14:15 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 15
mandag, 09-04-2018
14:30-18:30 Skole/hjemsamtaler 0.kl. 0A HB, LK
tirsdag, 10-04-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
fredag, 13-04-2018
14:00-23:55 Lejrtur for 2. og 3. kl 2A, 3A
lørdag, 14-04-2018
00:00-11:00 SFO Lejr tur 2. og 3. kl 2A, 3A
Uge 16
mandag, 16-04-2018
14:30-18:00 Samtaler 6. klasse 6A KB, MN
tirsdag, 17-04-2018
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
torsdag, 19-04-2018
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, KK
Uge 17
tirsdag, 24-04-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 25-04-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag 0A, 1A, 2A, 3A
Uge 18
mandag, 30-04-2018
- Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 01-05-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 19
mandag, 07-05-2018
08:30-14:30 Odense Skolefoto - fotografering 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
tirsdag, 08-05-2018
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 20
tirsdag, 15-05-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 16-05-2018
14:00-16:00 Netværksmøde børnehaveklasseledere LK
Uge 21
tirsdag, 22-05-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 22
tirsdag, 29-05-2018
- Skolebestyrelsesmøde
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
fredag, 01-06-2018
- Forældredag 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A AL, BF, CHL, DOT, EJ, GH, HB, HS, INM, KAP, KB, LH, LK, MK, MN, MS, MT, NW, RIJ, ALP, KID, GHS, LOT, AMP, MFN, KAS, RIF, INA, ELC, TS, KK
08:30-14:30 Odense Skolefoto - evt. omfotografering 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 23
tirsdag, 05-06-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
torsdag, 07-06-2018
14:00-16:30 AKT netværk LK
Uge 24
tirsdag, 12-06-2018
14:45-16:15 Teammøde LT+ST AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 25
mandag, 18-06-2018
- Skolebestyrelsesmøde
tirsdag, 19-06-2018
14:45-16:15 PLF/PLC AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
Uge 26
tirsdag, 26-06-2018
14:45-16:15 FTM AL, EJ, GH, HB, HS, LK, MS, NW, BF, KB, MK, MN
onsdag, 27-06-2018
13:45-14:15 SFO Fødselsdag og sommerfrokost. 0A, 1A, 2A, 3A